آموزش شینیون

آموزش شینیون

شینیون مو و شینیون موی عروس برای آراستگی و زیبایی مو و فرم دادن به مو میباشد. شینیون لاینی است که در مراسم عروسی ها، جشن ها، مهمانی ها و … کاربرد زیادی دارد. شینیون مو مدل های بسیار متنوعی دارد که شینیون کاران میتوانند به راحتی روی اندازه های متفاوت مو انتخاب کنند. ممکن است مدل های شینیون مو تنوع مدل های میکاپ صورت را نداشته باشد، اما مکمل میکاپ صورت است. در هر دوره ای مدل‌های متفاوتی از آرایش مو مد می شود و بین بانوان محبوبیت پیدا میکند، اما باز هم شینیون مو جایگاه ویژه ای بین خانم‌ها دارد. اگر شما قصد ورود به لاین شینیون موی عروس را دارید، یا در رشته شینیون مو فعالیت دارید و میخواهید کسب درآمد بالاتری داشته باشید، از منتور و مشاور سالن زیبایی کمک بگیرید، تا در کوتاه ترین زمان به اهداف خود برسید.

آموزش شینیون مو چیست؟

شینیون مو و شینیون موی عروس یکی از رشته های مهم و کاربردی در آرایشگری میباشد، یک لاین کاملأ تخصصی محسوب میشود و اجرای درست آن به مهارت بالایی نیاز دارد. در دوره آموزش تخصصی شینیون موی عروس یکی از مباحث آموزش، حالت دادن موها و بستن موها میباشد که معمولأ به سه روش آموزش شینیون موی باز، آموزش شینیون موی بسته و آموزش شینیون موی نیمه باز آموزش داده میشود. آموزش های کامل و جامع مربوط به شینیون موی عروس شامل : آموزش آماده سازی مو و وز گیری درست مو قبل از انجام کار، آموزش مدل های متفاوت شینیون مو، آموزش شینیون موی متناسب با انواع فرم های چهره افراد، آموزش استفاده از موی اضافه در مدل های شینیون مو، آموزش اصولی انواع تکنیک های به روز شینیون مو، آموزش کار با تاج و تور عروس به صورت اصولی روی شینیون موی عروس، آموزش کار با تمام وسایل و ابزار شینیون مو و …. میباشد. شما میتوانید با گذراندن یک دوره آموزش تخصصی شینیون مو به صورت حرفه ای به فرد متخصصی تبدیل شوید که تسلط کامل به اجرای تمام تکنیک های به روز و مدل های شینیون مو با توجه به فرم چهره یا انتخاب مدل عکس ژورنالی دارد و طبق سلیقه مشتری کار شینیون مو را انجام دهید.

شینیون کار حرفه ای کیست؟

یکی از مهمترین دغدغه های خانم ها برای رفتن به مراسم ها، جشن ها، مناسبت ها و … مدل موی شان میباشند و به دنبال یک سالن زیبایی با شینیون کار حرفه ای هستند. شینیون کار حرفه ای به نوع و جنس موی سر و براشینگ صحیح، انتخاب درست شینیون با توجه به میکاپ مشتری شناخت کامل دارد. او بهترین مدل ایده آل شینیون مو را بر اساس قد مو، فرم صورت، نوع مراسم، نوع لباس و سلیقه مشتری با مهارت های لازم و دستان هنرمندش که تاثیر زیادی در زیباتر شدن صورت مشتری دارد خلق می کند.

وسایل مورد نیاز آموزش شینیون موی عروس چیست؟  

همه آرایشگران موفق همانند هرحرفه دیگری پک کامل لوازم شینیون مو را که نیاز دارند تهیه میکنند تا دچار هیچ مشکلی نباشند. شما نیز اگر میخواهید به یک شینیون کار حرفه ای تبدیل شوید بهتر است، مهارت های بالایی در زمینه آموزش کسب کنید و درمورد لوازم شینیون روی مو اطلاعات دقیق را از مدرس خود بگیرید. در دوره آموزش شینیون روی مو، ابزار مورد نیاز هنرجو شامل : ابزار ساده برای شینیون های ساده روی مو (تل مو ،کش مو ،کلیپس مو ،انواع سنجاق وگیره مخصوص شینیون ، تورشینیون و…) ، ابزار حرفه ای برای شینیون تخصصی روی مو ( پروتزهای سیلیکونی و اسفنجی ، تورنامرئی ،پودرحجم دهنده ، گیره مویی ، بیگودی ، موی مصنوعی و …) ، ابزار برقی و حرارتی مو ( سشوار ، اتو مو ، بابلیس و …) و در انتهای شینیون روی مو از تثبیت کننده های مو ( موس مو ، اسپری مو ، چسب مو ، ژل مو و …) که توسط شینیون کار حرفه ای روی مو اجرا می شود .

انواع شینیون موی عروس شامل:

آموزش شنیون های اروپایی، آموزش شینیون مواج پائین سر، آموزش شینیون جمع و باز، آموزش شینیون عروس، آموزش شینیون دم اسبی، آموزش شینیون خطی، اموزش شینیون روسی، آموزش شینیون سه بعدی و …

 

آموزش شینیون عروس

 

بعد از آموزش دوره تخصصی شینیون موی عروس، چه توانایی هایی کسب میکنید؟

بعد از پایان دوره آموزش تخصصی شینیون مو هنرجو باید بتواند به صورت تخصصی، بر اساس تمام تکنیک های به روز و مدل های متفاوت شینون مو و شینیون عروس را برای انواع فرم های چهره افراد و با توجه به نوع مراسم و نوع لباس و … اجرا کند. لاین شینیون مو و شینیون عروس در مناسبت های زیادی کاربردی است، پس از آموزش میتوانند در این لاین به صورت حرفه ای در سالن های زیبایی فعالیت کنند و درآمد بالایی کسب کنند.

بازار کار شینون موی عروس چگونه است؟

شینیون مو یکی از لاین های تخصصی درسالن های زیبایی محسوب میشود. بسیاری از خانم ها برای شرکت در هر مناسبت و همچنین برای داشتن یک مدل موی متفاوت جهت خاص بودن و زیباتر شدن درمراسم، به شینیون کار حرفه ای در سالن زیبایی مراجعه می کنند. شینیون کار با خلاقیت و ظرافت به موها در شینیون فرم میدهد. در صورتی که به این حرفه علاقمند باشید، میتوانید با شرکت در دوره آموزش شینیون تخصصی با تکنیک های به روز دنیا همراه باشید و در این رشته پیشرفت کنید و از طریق این حرفه به کسب درآمد بالایی برسید .

بعداز آموزش شینیون مو و کسب مهارت لازم چگونه وارد بازار کار شویم؟

میتوانید با دوره کارورزی شینیون مو شروع کنید یا از طریق فضای مجازی مدل های مختلف شینیون مو و شینیون مو عروس را ببینیم و یاد بگیریم . زمانی که مهارت های لازم درزمینه شینیون مو بدست آوردیم برای اینکه بتوانیم راحت تر در سالن های زیبایی خوب استخدام شویم ، اول باید یک رزومه خوب و حرفه ای درست کنیم وبرای داشتن رزومه حرفه ای اول باید چندین مدل شینیون مو عروس انتخاب کنیم ، درمدل های متفاوت شینیون مو وشینیون موی عروس را اجرا کنیم و بعد عکاسی کنیم . درگذشته نمایش نمونه کارها  به صورت آلبوم بوده و امروزه درپیج اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی، سایت و گالری تلفن همراه خود نمونه کارداشته باشید تا بتوانید نمونه کارهای شینیون موی عروس خود را به مدیر سالن زیبایی معرفی کنید.

دوره آموزش شینیون موی عروس شامل چه قسمت هایی میباشد؟

به طورکلی دوره های آموزش شینیون مو شامل دوره های مقدماتی از جمله: آشنایی با نوع و جنس مو، آناتومی صورت، آموزش انواع شینیون ساده، آموزش شینیون مو مناسب اندازه حجم مو و … میباشد. دوره تخصصی شامل: آموزش تکنیک های سنجاق زدن و محکم کردن مو در شینیون، آشنایی با فرم چهره بر اساس نوع میکاپ، آشنایی با تور و تاج عروس و طریقه قرار گرفتن رو شینیون عروس، آموزش شینیون مو تلفیقی با بافت مو، آموزش شینیون ژورنالی، اروپایی، ایرانی، هالیوودی و…است . بعد از گذراندن یک دوره آموزش و آشنایی با وسایل مورد نیاز شینیون مو، آشنایی با تکنیک های به روز و دقت و ظرافت در یادگیری شینیون مو ، شما احتیاج به تمرین و تکرار زیاد دارید که میتوانید از دوستان و آشنایان خود درخواست کنید تا به صورت رایگان مدل شینیون مو شما بشوند. در دوره های کاروزی شرکت کنید و مدل های متفاوت شینون حرفه ای عروس بیشتری را ببیند و اجرا کنید تا زودتر به صورت تخصصی به کسب درآمد بالا برسید.

فرکانس بازگشت مشتری در شینیون مو چگونه است؟

فرکانس بازگشت به تعداد دفعات منظم مراجعه هر مشتری گفته میشود. یعنی هر مشتری شینیون موی عروس چند وقت یکبار به شینیون کار خود مراجعه میکند. فرکانس بازگشت مشتری شینینون منظم نیست و بستگی به تعداد مراسم های هرمشتری دارد. شینیون کارها همانند میکاپ آرتیست ها در کشور ما درماه هایی که عزاداری نیست مانند ماه های شعبان و ربیع الاول و … به دلیل برگزاری مراسم ها و مهمانی های بیشتر، تعداد مشتریان بیشتری نیز در بخش شینیون عروس و شینیون های مناسبت های مختلف افزایش میابد. اگر شینون کار حرفه ای عروس باشید ممکن است از ساعت پنج یا شش صبح مشغول به کار شوید تا همراه های عروس را هم که تا عصر زمان کاریشان طول میکشد، آماده کنید.

 

آموزش شینیون مو

چگونه میتوانید یک مدرس حرفه ای شینیون موی عروس باشید؟ 

شما میتوانید یک مدرس شینون مو متخصص بشوید و با تسلط دقیق و اجرای مدل های متفاوت شینون مو شروع به آموزش های کاربردی و اثرگذار کنید. همچنین به دلیل آموزشهای کاربردی و تکنیک های به روز شما سریعا شناخته میشوید و درآمد عالی کسب خواهید کرد. مدرس های حرفه ای شینون مو عروس باید روش تدریس، فن بیان، مهارت های آموزش لازم را داشته باشند و بتوانند از تکنیک های به روز استفاده کنند و به عنوان یک مدرس شینیون مو تخصصی در کنار هنرجویان قراربگیرند. مدرسین حرفه ای شینیون مو باید مطالب و آموزش های خود را در کلاسهای مختلف ارائه کنند و به شکل ورک شاپ و یا مستر کلاس برگزارکنند تا همه هنرجوها را پوشش دهند. مدرسین باید برای برندینگ و کسب درآمد بالاتر در لاین شینیون مو و آموزش شینیون مو عروس، از منتور و مشاور سالن زیبایی کمک بگیرند، تا در کوتاه ترین زمان به اهداف خود برسند.

برای شروع به کار شینون مو به چه مقدار سرمایه نیاز داریم؟              

هزینه آموزش شینون موی عروس بستگی به انتخاب مربی دارد و در حال حاضر حدودأ از سه میلیون تا هشت میلیون تومان میباشد.

هزینه لوازم شینیون موی عروس حدودأ از یک میلیون تومان به بالا میباشد، که بسته به نوع تاج و تورعروس و … متغیر است.

شما برای آن که بتوانید کار شینون مو خود را شروع کنید به مکانی نیاز دارید که وسایل و ابزاری را تجهیز ‌‌کنید یا این که تجهیز شده باشد و شما به صورت درصدی یا اجاره با آن مجموعه کار کنید.

هزینه مدل شینیون مو ، عکاسی ، فیلم برداری ، تبلیغات و… نیز بخشی از هزینه های شما را برای ورود به بازار کار شامل میشود.

هزینه ‌ای را بابت دریافت گواهینامه و مجوز‌ بپردازید که این باعث‌ میشود کار شما قانونی و دارای اعتبار باشد.

در آخر‌میتوان نتیجه گرفت که کار شینیون مو جزء لاین های با هزینه کم محسوب میشود و شما در این حرفه با توجه به مهارت های لازم شناخته میشوید و به کسب درآمد بالایی خواهید رسید .

بهترین مدرسان شینیون مو در تهران :

مونس سلیمانی

شفق نوروز

حکیمه بخشی

فاطمه باقری

عاطفه کبیری

زهرا اسدی

فرانک کاظمی

زهره وطن دوست

مدارک معتبر شینیون مو چیست؟

مواردی که یک سرتیفیکت بین المللی شینیون باید داشته باشد:

دارای برند آکادمی و اعتبار باشد.

این برند ثبت شده باشد.

قابل پیگیری در آن کشور باشد.

از پشتیبانی لازم برخوردار باشد.

مدرک بین المللی شینیون در صورتی که بصورت قانونی و تحت پوشش یک مجموعه معتبرصادر شده باشد، در تمامی کشورها قابل استفاده است.

سخن آخر:

مجموعه بیوتی منتوریگ همراه شما در مسیر ارتقا کسب و کار شماست. شما میتوانید قبل از انتخاب لاین شینیون، انتخاب مدرس، چگونگی قرار گرفتن در مسیر افزایش درآمد و یا پرسونال برندینگ به صورت خصوصی (حضوری یا ویدیوکال) با مشاورین ما در ارتباط باشید تا با توجه به تایپ شخصیتی و نیاز شما، حرفه ی مناسب را شناسایی و به شما پیشنهاد دهیم تا بتوانید در مسیر درست قدم بردارید. امیدواریم که با مطالعه این مقاله اطاعات کافی درباره لاین شینیون بدست آورده باشید. برای برقراری ارتباط بیشتر با مشاورین ما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید. مشاورین ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستد.

۰۹۱۰۵۵۴۸۰۰۶_ ۰۹۱۹۶۳۳۱۱۰۸

 

 

اشتراک گذاری در:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مطالب مرتبط