درباره ما

پخش ویدیو

ارغوان گرانمایه کیست؟

من ارغوان گرانمایه منتور ، مدرس و مشاور آرایشگران و مدیران سالن های زیبایی هستم .

من به همراه تیمم در مجموعه بیوتی منتورینگ با به روز ترین دانش و بالا ترین تجربه به شما آرایشگران و مدیران سالن های زیبایی، کمک میکنم تا با آموزش و ارتقا در زمینه ی کسب و کار صنعت زیبایی و توسعه فردی در مسیر درست شغلی خود با کمترین آزمون و خطا قدم بردارید ، به افراد موفق تری تبدیل شوید و در کوتاه ترین زمان ، به افزایش در آمد برسید و در نتیجه حال بهتری را تجربه کنید .

هدف تیم بیوتی منتورینگ، انتقال دانش و تجربیات ارزشمند برای فعالان صنعت زیبایی است، به گونه ای که هزینه های سنگین آزمون و خطا از دوش این صنعت و به طبع آن مشتریان برداشته شود تا کسانی که در ابتدای این مسیر هستند به سرعت پله های ترقی را طی کنند، و افرادی که سالهاست به عنوان مدیر یا پرسنل متخصص در این حوزه فعالیت دارند، لذت سالها فعالیت خود را با دردسر کمتر و سود بیشتر لمس کنند.

هدف ما

نگاه علمی به مسائل، تحلیل های حرفه ای، سیستم سازی و استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات، عطش یادگیری، صداقت و روابط برد برد مهمترین ارزشهای محوری گروه بیوتی منتورینگ است.

هدف

ماموریت ما

ارتقای صنعت زیبایی کشور از طریق آموزش مستمر سالن داران، پرسنل و فعالان حوزه زیبایی کشور به گونه ای که هر سه وجه اکوسیستم زیبایی شامل سالن داران و مدیران، متخصصان و آرایشگران، و همچنین مشتریان و زیباجویان، منافع بیشتری به دست آورند.

ماموریت

چشم انداز ما

تحول و ارتقای صنعت زیبایی کشور و تبدیل آن به صنعتی مدرن، توسعه یافته و مشتری محور

چشم انداز