فیبروز ابرو

یکی از انواع روش ها برای اصلاح ابروها و ایجاد فرمی بهتر برای ابروها و همچنین برطرف کردن عیب ها و نواقص آن، فیبروز ابرو میباشد. اولین بار شرکتی در صربستان فیبروز ابرو را برای زیبایی بیشتر ابروها بنیانگذاری کرد که کارمندان ایرانی زیادی در این شرکت مشغول به کار هستند. در این کلمه، فی نام این شرکت است و بروز به معنی خط ابرو میباشد.
فیبروز ابرو یکی از روش های نیمه دائمی برای اصلاح فرم ابروها میباشد. در این روش از سوزن های یکبار مصرف و به صورت دستی برای هاشور زدن و سایه ی ابرو استفاده میشود. در این مقاله مطالبی در رابطه با فیبروز ابرو گفته ایم، پس اگر قصد دارید ابروهایتان را فیبروز کنید با ما در این مقاله همراه باشید.


فیبروز ابرو چگونه انجام میشود؟

فیبروز ابرو روشی دائمی نمیباشد و با گذشت زمان و به مرور از بین خواهد رفت. در این روش از سوزن های یکبار مصرفی استفاده میشود که بین ابرو ها هاشور و یا سایه ایجاد میکنند. در کل این روش برای از بین بردن نواقص موجود در ابرو های شماست و پس از انجام فیبروز ابرو، صاحب ابروهایی طبیعی و خوش فرم خواهید شد.

ماندگاری فیبروز ابرو به چه صورت است؟

در شرایط کلی ماندگاری فیبروز ابرو، ۶ ماه تا یکسال است. ماندگاری بحث بسیاری مهمیست که اکثر کسانیکه میخواهند فرم ابروهای خود را اصلاح کنند و نواقص را از بین ببرند به آن توجه میکنند. ماندگاری فیبروز نیز به روش های متفاوتی بستگی دارد. برای مثال هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ، نسبت به روش های دیگر عمق کمتری دارد و در نتیجه ماندگاری آن نیز کمتر است.
نکته ی حائز اهمیت این است که هاشورهایی که عمیق تر انجام میشوند و مواد و رنگ های مصرفی آنها به روز تر و مرغوب تر هستند، ماندگاری بیشتری نیز خواهند داشت.


فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

قبل از انجام فیبروز ابرو بهتر است حتما با یک فیبروز کار حرفه ای و متخصص مشورت کنید تا از مناسب بودن این روش برای ابروهایتان مطمئن شوید زیرا این روش برای یکسری از پوست ها سازگاری ندارد و همچنین ممکن است عوارضی هم داشته باشد.
فیبروز ابرو به گونه ای انجام میشود که تارهای بسیار ظریفی روی پوست کشیده میشوند پس اگر شما در گذشته ابروهای خود را تاتو کرده اید، نمیتوانید از این روش برای اصلاح فرم ابروهایتان استفاده کنید چرا که این تارهای ظریف هاشور روی تاتو خود را نشان نمیدهند و این روش برای کسانی که در گذشته تاتو انجام نداده اند مناسب است. در نظر داشته باشید که برای انجام فیبروز ابرو نباید هیچگونه زخم و یا آسیب دیده گی روی پوستتان باشد پس اگر ناحیه ای از پوستتان زخم شده است باید تا زمان بهبود آن صبر کنید و فیبروز ابروهایتان را به تعویق بیندازید تا بهترین نتیجه را بگیرید و ابروهای زیباتری را به خود هدیه دهید.


هزینه ی فیبروز ابرو:

قبل از انجام هرکاری بر روی چهره تان بهتر است تحقیق کنید و تمامی جوانب آنکار را در نظر بگیرید تا بهترین روش را انتخاب کرده و بهترین نتیجه را نیز بگیرید. بررسی هزینه هم یکی از این عوامل مهم میباشد که قبل از انجام هرکاری باید انجام دهید.
در نظر داشته باشید که هزینه ی انجام فیبروز ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد، مثل کیفیت مواد مصرفی، سابقه ی فیبروزکار، نوع و برند سوزن تاتو و همچنین منطقه ای که میخواهید اینکار را در آنجا انجام دهید.
یکی از بهترین سوزن های تاتو، سوزن میکروبلیدینگ میباشد که هم قیمت بالایی دارد و هم کیفیت بالایی دارد. هزینه ی فیبروز در حال حاضر از یک میلیون و هشتصد هزار تومان تا ۷ میلیون تومان متغیر است.


معایب فیبروز ابرو:

یکی از مسائلی که ممکن است بر روی کیفیت کار فیبروز شما تاثیرگذار باشد، فیبروز کار میباشد. اینکار با استفاده از فشار دست بر روی قلم میکروبلیدینگ انجام میشود و گذر زمان ممکن است باعث خستگی فیبروز کار شود و روی کیفیت کار تاثیر بگذارد.
شما به عنوان کسی که قصد انجام فیبروز ابرو را دارد، باید در انتخاب مرکز زیبایی بسیار دقت کنید. مراکزی هستند که از مواد و تجهیزات مرغوب استفاده نمیکنند. کیفیت کار این مرکزها به مراتب پایین تر است و ماندگاری کار آنها نیز مدت زمان کوتاه تری دارد و بسیار سریعتر از مراکز دیگر شروع به کمرنگ شدن میکند. همچنین ممکن است آنها از اعتماد شما سوء استفاده کنند و به ابروهایتان آسیب نیز وارد شود و به سبب انتخاب اشتباهی که داشتید هزینه ی زیادی نیز از دست بدهید و حال برای جبران خسارت، مجدد باید هزینه کنید. پس مرکز فیبروز خود را با دقت انتخاب کنید تا هم وقت خود را هدر ندهید، هم در هزینه تان صرفه جویی کنید و هم زیبایی بینظیری به ابرو ها و چهره ی خود هدیه بدهید.
امیدواریم مطالب این مقاله برایتان مفید بوده باشد و اطلاعات کافی در زمینه ی فیبروز ابرو کسب کرده باشید.

برای دریافت مشاوره از تیم بیوتی منتورینگ میتوانید با شماره ی زیر در تماس باشید.

۰۹۱۰۵۵۴۸۰۰۶

 

 

اشتراک گذاری در:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مطالب مرتبط